Darbuotojų kontaktai

Naujų ir naudotų Toyota automobilių pardavimas

Aurelijus Margiris
Naujų automobilių skyriaus pardavimo vadovas

Mobilus tel.: (+370) 699 58 552
Kontaktinis tel.: (+370) 41 522 473
El. paštas: aurelijus@sovli.lt

Simona Rauduvienė
Naujų automobilių pardavimo vadybininkė bei ryšių su klientais vadovė

Mobilus tel.: (+370) 656 41 191
Kontaktinis tel.: (+370) 41 522 472
El. paštas: simona@sovli.lt

Vygintas Lidžius
Naudotų automobilių skyriaus pardavimo vadovas

Mobilus tel.: (+370) 699 58 587
Kontaktinis tel.: (+370) 41 522 473
El. paštas: vygintas@sovli.lt

Arnoldas Jankūnas
Naujų automobilių pardavimo vadybininkas

Mobilus tel.: (+370) 656 61 077
Kontaktinis tel.: (+370) 41 522 475
El. paštas: arnoldas@sovli.lt

Gytis Narbuntas
Pardavimų vadybininko asistentas

Mobilus tel.: (+370) 656 61 077
Kontaktinis tel.: (+370) 41 522 475
El. paštas: gytis@sovli.lt

Toyota automobilių servisas, atsarginės autodalys ir aksesuarai

Dainius Narbutas
Toyota serviso vadovas

Mobilus tel.: (+370) 655 11 818
Kontaktinis tel.: (+370) 41 500 101
El. paštas: dainius@sovli.lt

Rokas Zdanavičius
Toyota serviso priėmėjas

Mobilus tel.: (+370) 655 11 818
Kontaktinis tel.: (+370) 41 500 101
El. paštas: rokas@sovli.lt

Karolis Kybartas
Atsarginių Toyota dalių sandėlio vadovas

Mobilus tel.: (+370) 655 11 866
Kontaktinis tel.: (+370) 41 522 475
El. paštas: detales@sovli.lt

Karolis Tamutis
Toyota kėbulų serviso vadovas

Mobilus tel.: (+370) 656 11 818
Kontaktinis tel.: (+370) 41 500 101
El. paštas: kebulai@sovli.lt

UAB „Sovli“ administracija

Kęstutis Dudėnas
UAB „Sovli“ generalinis direktorius

Kontaktinis tel.: (+370)  616 00 600
Tel.: (+370)  41 522 472
El. paštas: kestutis@sovli.lt

Ieva Adomaitienė
UAB „Sovli“ buhalterė

Kontaktinis tel.: (+370) 41 522 472
El. paštas:: ieva@sovli.lt

UAB „Sovli“ autocentro darbo laikas

„Sovli“ darbo laikas

Automobilių pardavimas:
Pagrindinis autoservisas:
Kėbulų remontas:
Auto dalys ir aksesuarai:

Pirm. – ketvirt.

9.00 val. – 18.00 val.
8.00 val. – 18.00 val.
8.00 val. – 18.00 val.
8.00 val. – 18.00 val.

Penktadieniais

8.00 val. – 17.00 val.
8.00 val. – 17.00 val.
8.00 val. – 17.00 val.
8.00 val. – 17.00 val.

Šeštadieniais

9.00 val. – 14.00 val.
9.00 val. – 14.00 val.
Nedirbame
9.00 val. – 14.00 val.

Kur mus rasti:
Adresas: Pramonės gatvė 19A, Šiauliai, Lietuva
Tel.: (+370) 41 500 101
El.paštas: info@sovli.lt