Atraskite naująjį HILUX GR SPORT

NAUJA LEGENDOS IŠVAIZDA

Patvariausia pasaulio ikona (nuo 1968 metų) dabar – dar patrauklesnė. Pasitikite naująjį Hilux GR SPORT.

Galingą ir pajėgų Hilux asortimentą pildome sportišku dizainu ir patrauklia dinamika. GR SPORT komplektacija – išskirtinis legendinės istorijos skirsnis.

Hilux GR SPORT pasižymi žvilgsnius atkreipiančiu stiliumi ir kalnus verčiančiu pajėgumu. Tai – neprilygstamas darbo ir laisvalaikio pikapas.

Išskirtinė išvaizda

Dėl unikalaus stiliaus, įkvėpto TOYOTA GAZOO Racing, Hilux GR SPORT išties išsiskiria. Juodo tinklelio priekinės grotelės su drąsiu užrašu Toyota, 17 colių dviejų tonų juodi GR SPORT lengvojo lydinio ratlankiai ir juodi ratų arkų apvadai suteikia automobiliui Dakaro ralio etapui tinkamą išvaizdą. Viduje – skirtinės GR SPORT juodos odos ir sintetinės zomšos sėdynės papildytos įspūdingais raudonos spalvos ir anglies pluošto akcentais.

Leiskitės į nuotykių kupiną kelionę

Hilux GR SPORT slepia unikalius komponentus, kurie padeda stilingai sugerti bet kokio reljefo iššūkius. Tikro ralio dvasios įkvėpti įspūdingi raudonos spalvos vieno vamzdžio amortizatoriai bei priekinės spyruoklės užtikrina judresnį ir tikslesnį valdymą bei didesnį komfortą tiek automagistralėse, tiek ir bekelėje. Stiprus 2,8 litro dyzelinis variklis siūlo didžiausią klasėje galią (204 AG ir 500 Nm sukimo momentas) bei efektyvumą.

Stilius be kompromisų

Su stilinguoju Hilux GR SPORT nesileiskite į galimybių kompromisus. Šis modelis pasižymi tokia pačia įspūdinga naudingąja apkrova (1 t) ir 3,5 t vilkimo pajėgumu kaip ir kiti šio asortimento nariai, tad sunkius krovinius pervešite be jokio vargo. Rankiniu būdu valdoma 4X4 sistema ir bekelės pagalbų masyvas padės įveikti sudėtingiausius dienos ruožus. Hilux GR SPORT sukurtas niekada nesustoti. Čia įrengtas automatinis riboto praslydimo diferencialas, įdiegta pajudėjimo įkalnėje kontrolė ir aktyvioji traukos kontrolė.

Kokybiškas salonas

Hilux GR SPORT – tvirtas išorėje, bet patogus viduje. Čia sklandžiai balansuojamas darbas ir laisvalaikis. 8 colių planšetinio kompiuterio stiliaus Toyota Touch® 2 ekrane pasieksite platų multimedijos sistemos funkcijų asortimentą. Čia apstu pramogų ir jungiamumo: nuo Apple CarPlay® ir Android Auto® iki JBL garso sistemos su technologija Harman CLARi-Fi. Kur Jus benuvestų nuotykiai, pažangios saugos ir pagalbos sistemos Toyota Safety Sense bus čia pat ir rūpinsis Jumis.

Skaityti daugiau