"Toyota" garantija ir techninė priežiūra

atgal

Toyota bendrovė didžiausią prioritetą teikia klientui. Tikimės, jog mūsų klientai visuomet galės pasikliauti Toyota. Todėl mes siekiame sukurti tokius automobilius, kurie visuomet atitiktų pačius aukščiausius reikalavimus. Mūsų gaminiams suteikta garantija byloja apie jų nepriekaištingą kokybę. Tiekdami patogius ir saugius Toyota automobilius, atitinkančius aukštus kokybės reikalavimus, mes rūpinamės savo klientų gerove. Todėl galime teigti, jog Toyota yra maksimaliai ergonomiški automobiliai. Esame tikri, jog mūsų klientai ilgus metus džiaugsis patogiais Toyota automobiliais ir mėgausis jų sklandžiu bei maloniu važiavimu.

Trumpa Toyota garantijos sąlygų apžvalga

Bendroji garantija: 3 metai/100 000 km 1
Garantija nuo rūdžių ir dažytų paviršių defektų:  3 metai 2
Garantija nuo kiauryminės korozijos: komerciniams automobiliams – 6 metai, lengviesiems automobiliams – 12 metų 3, 4, 5

Toyota garantijos bendrosios sąlygos

Garantija apima visus automobilio defektus, atsiradusius dėl gamybos ar surinkimo trūkumų. Eksploatuojant automobilį įprastomis sąlygomis, ši garantija galioja trejus metus arba 100 000 km* be ridos apribojimų pirmaisiais metais.
* Priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau.

Žymės:
1 Priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau.
2 Išskyrus pikapus („Hilux“), kuriems taikoma vienerių metų garantija.
3 Išskyrus pikapus („Hilux“), kuriems taikoma trejų metų garantija.
4 Komerciniai automobiliai yra šie: „Hiace“, „Dyna“, „Hilux“ ir jų modifikacijos.
5 Modeliams, kurie nebegaminami Europos rinkai, gali būti taikomas kitoks garantijos galiojimo terminas.


Garantija nuo rūdžių ir dažytų paviršių defektų

Ši garantija galioja trejus metus 1, 2 ir taikoma paviršiaus rūdims bei dažų defektams, atsiradusiems ant bet kurios dažytos kėbulo vietos dėl nekokybiškų medžiagų (nepriklausomai nuo ridos). Kėbulas – tai originalus metalinis korpusas, kurį sudaro variklio dangtis, durys, bagažinės dangtis ir kėbulo dugnas, išskyrus prie kėbulo pritvirtintas detales – puošybines juostas, durų rankenas, bamperius ir šarnyrus.

Žymės:
1 Išskyrus pikapus („Hilux“), kuriems taikoma vienerių metų garantija.
2 „Dyna“ modeliams taikoma garantija galioja tik automobilio kabinai.

Garantija nuo kiauryminės korozijos

Garantija taikoma kėbulo kiaurymėms (iš vidaus į išorę), atsiradusioms dėl korozijos, kurios priežastis – nekokybiškos medžiagos ar gamybos brokas. Ši garantija galioja 6 metus komerciniams automobiliams ir 12 metų lengviesiems  automobiliams 1 be ridos apribojimų.

Žymės:
1 Išskyrus pikapus („Hilux“), kuriems taikoma vienerių metų garantija.


Garantija Toyota Prius (II kartos, 2003 – 2009) hibridinės sistemos dalims

Garantija apima visus automobilio hibridinės sistemos defektus, atsiradusius dėl gamybos ar surinkimo trūkumų. Normaliomis automobilio eksploatavimo sąlygomis ji galioja 8 metus arba 160 000 km.

Garantija taikoma šioms automobilio dalims:
- hibridinės sistemos akumuliatoriui;
- hibridinės sistemos elektroniniam valdymo blokui;
- hibridinės sistemos įtampos transformatoriui ir keitikliui;
- hibridinės sistemos transmisijai.

Garantija Toyota Prius (I ir III kartos, 1997 – 2003 ir 2009 – ...) hibridinės sistemos dalims

Garantija apima visus automobilio hibridinės sistemos defektus, atsiradusius dėl gamybos ar surinkimo trūkumų. Normaliomis automobilio eksploatavimo sąlygomis ji galioja 5 metus arba 100 000 km.

Garantija taikoma šioms automobilio dalims:
- hibridinės sistemos akumuliatoriui;
- hibridinės sistemos elektroniniam valdymo blokui;
- hibridinės sistemos įtampos transformatoriui ir keitikliui.

Bendrosios "Toyota" garantijos galiojimo sąlygos

Šiame leidinyje išdėstytos Toyota garantijos sąlygos galioja tokiose šalyse: Airijoje, Andoroje, Austrijoje, Belgijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Bulgarijoje, buvusioje Jugoslavijos Makedonijos Respublikoje, Čekijoje, Danijoje, Estijoje, Gibraltare, Graikijoje, Islandijoje, Ispanijoje, Italijoje, Jungtinėje Karalystėje, Kipre, Kroatijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Lichtenšteine, Lietuvoje, Liuksemburge, Maltoje, Monake, Norvegijoje, Olandijoje, Portugalijoje, Prancūzijoje, Rumunijoje, San Marine, Serbijoje ir Juodkalnijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Suomijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Turkijoje (Europai priklausančioje dalyje), Vengrijoje, Vokietijoje. Jei ketinate keliauti į šalis, kurios neįtrauktos į šį sąrašą, rekomenduojame susisiekti su savo vietos atstovybe dėl išsamesnės informacijos.

Skaityti plačiau

Grįžti į viršų