„Toyota Optifit“ – kokybiškos atsarginės dalys už prieinamą kainą

atgal

„Optifit“ – tai „Toyota“ originalių atsarginių dalių prekių grupė. Šios atsarginės dalys yra skirtos naudoti atliekant pogarantinius remonto ir priežiūros darbus. „Toyota“ tikslas yra pasiūlyti „Optifit“ atsarginių dalių už konkurencingą kainą senesniems „Toyota“ modeliams.

Kodėl reikėtų rinktis originalias "Toyota" atsargines dalis?

Kokybė ir patikimumas
„Toyota“ pradinių originalių dalių kokybė yra užtikrinta atliekant įvairius testus, pradedant žaliavos pasirinkimu ir baigiant tarpusavio suderinamumu bei patvarumo bandymais įvairiomis naudojimo sąlygomis. „Toyota“ atsarginių dalių kokybė niekada nekinta ir jos visada tinka, todėl automobilio priežiūra neužima daug laiko. Kadangi atsarginės dalys yra tinkamos ir jų pritaikymas neužima daug laiko, klientas sutaupo dėl darbų atlikimo.

Patraukli kaina
„Toyota Optifit“ atsarginių dalių kainos yra labai konkurencingos, palyginti su alternatyvių B ir C kategorijų atsarginių dalių kainomis. Turint omenyje sutaupytą laiką,

„Optifit“ atsarginės dalys gali būti net pigesnės.

„Toyota“ garantija darbams
„Toyota“ originalioms atsarginėms dalims yra suteikiama gamintojo garantija. „Toyota Optifit“ atsarginėms dalims yra suteikiama 12 mėnesių garantija, o „Optifit“ akumuliatoriams net 3 metų garantija.

„Optifit“ atsarginėms dalims garantija galioja be ridos apribojimo.


Informacija klientams: Net ir pasibaigus garantijai, Jūsų naudoto automobilio pardavimo vertė bus didesnė, jeigu nuolatos naudosite „Toyota“ originalias atsargines dalis bei vykdysite „Toyota“ automobilio priežiūros programą. „Toyota“ atstovybėje patikrinta konkretaus automobilio priežiūros istorija gali parduodamo automobilio vertę padidinti iki 10 %, o tikimybė greitai parduoti automobilį taip pat padidėja.

"Optibright“ ir "Optiblue“. Tiesiog būtina vairuojant naktį

"Optibright“ ir "Optiblue“. Tiesiog būtina vairuojant naktį

Šviesa, kuri neužgesta
Ryški ilgalaikė šviesa privaloma vairuojant naktį, todėl ir „Optibright“, ir „Optiblue“ lemputės gaminamos iš patvaraus kvarcinio stiklo, specialiai sukurto atlaikyti aukštai lempučių temperatūrai ir vibracijai važiuojant. Šios kokybiškos ilgaamžės priemonės užtikrina, kad lemputės skleis ryškų ir tikslų šviesos pluoštą, kai Jums to labiausiai reikia.

Kokybė, kuria galite pasikliauti
„Optibright“ ir „Optiblue“ lemputės gaminamos laikantis aukščiausių standartų, kokių galite tikėtis iš visų originalių „Toyota“ dalių ir aksesuarų, todėl galite neabejoti, kad lemputės garantuos Jums saugumą ir matomumą, kai to reikia.

Grįžti į viršų