Nauji Toyota automobiliai

atgal

Toyota Aygo

Toyota Aygo

Akcija nuo 9 490 Eur

Akimirksniu sužavintis Toyota Aygo yra elegantiškas miesto automobilis, lengvai nardantis perpildytomis miesto gatvėmis. Tai idealus automobilis, kuriame komfortiškai gali keliauti keturi suaugusieji. Stilingas ir saugus, su įspūdinga įranga ir pažangiomis funkcijomis.

Hibridinis  Toyota Auris

Toyota Auris

Akcija nuo 12 820 Eur

Naujasis Auris kasdien džiugins savo važiavimo savybėmis. Išraiškinga ir dinamiška išvaizda traukia akį, o salonas išsiskiria erdvia, kokybiška ir stilinga aplinka bei intuityviu funkcionalumu.

Hibridinis  Toyota Auris Touring Sports

Toyota Auris Touring Sports

Akcija nuo 13 630 Eur

Naujasis Auris Touring Sports universalas pateisins jūsų lūkesčius. Išraiškinga ir dinamiška universalo išvaizda traukia akį, o jo vidus išsiskiria kokybiška ir stilinga aplinka, intuityviu funkcionalumu, taip pat dideliu ir lengvai prieinamu krovinių skyriumi.

Naujoji  Toyota Corolla 2017

Toyota Corolla 2017

Akcija nuo 13 990 Eur

Naujasis Toyota Corolla sedanas tapo prestižiškesnis ir elegantiškesnis nei buvo iki šiol. Naujas futuristinis dizainas puikiai dera prie bet kokios aplinkos. Automobilio vidus išsiskiria sumaniais dizaino sprendimais, neprilygstamu komfortu ir didžiausia šioje klasėje erdve kojoms.

Naujasis  Toyota C-HR

Toyota C-HR

Akcija nuo 17 990 Eur

Naujas dailių reljefiškų formų Toyota C-HR visureigis su greitai reaguojančia ir įkvepiančią vairavimo patirtį siūlančia hibridine sistema – tikras harmonijos pliūpsnis gyvenant aktyvų gyvenimą.

Toyota Verso

Toyota Verso

Akcija nuo 16 590 Eur

Nesvarbu, ar keliautumėte vieni ar su šeima, Toyota Verso yra kompaktiškas, tačiau erdvus automobilis. Septynvietis šeimyninis Toyota automobilis išsiskiria nauju elegantišku dizainu, rafinuotomis važiavimo savybėmis ir ypatingu komfortu.

Toyota Avensis

Toyota Avensis

Akcija nuo 16 290 Eur

Naująjį „Toyota Avensis“ automobilį galima įsigyti kaip sedaną arba universalo tipo, jis patobulintas nauju elegantišku dizainu ir rafinuotu interjeru, jame yra sumaniųjų technologijų ypatybių.

Toyota GT86

Toyota GT86

Akcija nuo 28 400 Eur

Greitis, efektyvumas, ergonomija. Į vairuotoją sukoncentruotame salone iki smulkmenų apgalvota ir milimetro tikslumu sumontuota kiekviena detalė, sukurianti idealias sąlygas mėgautis tuo, kam GT86 yra sukurtas – sportinio važiavimo patirtimi.

Hibridinis  Toyota Prius

Toyota Prius

Kaina nuo 28 420 Eur

Apsiginklavęs pažangiais dizaino sprendimais ir moderniomis technologijomis, greitesnės reakcijos, efektyvesnis ir dar tyliau riedantis nei iki šiol naujasis Toyota Prius pateikia dar vieną išskirtinės Toyota hibridinio automobilio formulės variaciją.

Hibridinis  Toyota Prius+

Toyota Prius+

Akcija nuo 30 600 Eur

Toyota Prius+ pažangiausias automobilis pasaulyje. Tikslingai pritaikytos naujovės pagerins Jūsų gyvenimą kiekvieną dieną. Toyota inžinieriai apsvarstė kiekvieną šio automobilio gamybos, veikimo ir utilizavimo smulkmeną.

Toyota RAV4

Toyota RAV4

Akcija nuo 20 710 Eur

Naujasis Toyota „RAV4“ automobilis išsiskiria naujoviškais techniniais sprendimais, ypatinga galia ir mažu teršalų kiekiu, moderniu dizainu ir šiuolaikine saugos įranga.

Toyota Land Cruiser

Toyota Land Cruiser

Kaina nuo 39 020 Eur

Naujojo Land Cruiser manevringumas ir tvirtas it uola stabilumas padės įveikti ekstremaliausius šios žemės išbandymus. Ištobulintas automobilio išorės ir vidaus stilius bei patogumas neturi sau lygių.

Toyota Hilux

Toyota Hilux

Kaina nuo 25 990 Eur

Vairuotojų pasitikėjimą Toyota Hilux užsitarnavo dėl savo stiprumo ir patvarumo. Tai kokybė ir ilgaamžiškumas bei neprilygstamos bekėlės savybės. Tai ne tik puikus pagalbininkas ūkyje bet ir puikus pikapas įveikti upių vagas, kopas ir kalvas.

Toyota Proace

Toyota Proace

Akcija nuo 17 670 Eur

Toyota Proace yra naujai Toyota automobilių gamoje pasirodęs vidutinės klasės komercinis mikroautobusas. Tai universalus krovininis automobilis, pasižymintis vairavimo kokybe bei technologijomis. Proace niekada nenuvils Jūsų kasdieniniame darbe.

Naujasis  Toyota Proace Verso

Toyota Proace Verso

Akcija nuo 19 240 Eur

Toyota Proace yra naujai Toyota automobilių gamoje pasirodęs vidutinės klasės komercinis mikroautobusas. Tai universalus krovininis automobilis, pasižymintis vairavimo kokybe bei technologijomis. Proace niekada nenuvils Jūsų kasdieniniame darbe.

Grįžti į viršų