„Toyota“ lizingas - lengviausias ir patogiausias finansavimo būdas

atgal
„Toyota“ lizingas - lengviausias ir patogiausias finansavimo būdas

„Toyota“ lizingas siūlo prieinamus, lanksčius ir patogius finansavimo būdus naujam automobiliui įsigyti – tiek finansinį lizingą, tiek ilgalaikę nuomą. Mes siekiame supaprastinti pirkimo finansavimo reikalų tvarkymą, kad Jūs kuo greičiau atsidurtumėte prie savo naujojo „Toyota“ automobilio vairo.

„Toyota“ lizingas pateikia tris skirtingus finansavimo paketus, siūlančius įvairias galimybes.

Toyota prekybos atstovybė UAB Sovli pasirūpins visu dokumentų tvarkymo procesu: daugeliu atvejų patvirtinimo reikia laukti trumpiau nei valandą! Jums nereikia eiti į jokią finansinę instituciją – visus reikalus galima patogiai sutvarkyti „Toyota“ prekybos atstovybėje Sovli.

Pasirinkę „Toyota“ lizingą, galite būti tikri, jog po avarijos Jūsų automobilis visuomet bus taisomas naudojant tik originalias „Toyota“ detales. O jei nuspręsite anksčiau laiko pasikeisti savo automobilį į naują „Toyota“ automobilį, Jums nebereikės mokėti sutarties nutraukimo
mokesčių.

"Toyota" siūlomi lizingo paketai

"Standard" lizingo paketas

Ekonomiškiausias automobilio finansavimo būdas. Šiuo atveju finansuojamas tik Jūsų automobilio pirkimas.

„Comfort“ lizingo paketas

Paketą sudaro automobilio pirkimo finansavimas, „Toyota Extracare“ ir padangų saugojimo paslauga.

„Premium“ lizingo paketas

Paketą sudaro „Comfort“ lizingo paketo paslaugos, techninė priežiūra ir padangų keitimas.

"Toyota" lizingas suteikia daugiau, nei tiesiog automobilį

Pasinaudoję „Toyota“ išperkamąja nuoma, automobilį įsigysite itin lengvai ir greitai, išvengsite sudėtingų banko procedūrų. Išperkamosios nuomos sąlygos – lanksčios ir patrauklios. Sąlygas ir kas mėnesį mokamą įmoką galite pasirinkti.

Paprasta užsisakyti

Jums nereikia eiti į banką. Viskuom pasirūpins Toyota atstovybė Sovli.
 

Greiti atsakymai

Teigiamas atsakymas Jus pasiekia per valandą.

Nemokamas lizingo keitimas

Senas lizingas nemokamai keičiamas perkant naują "Toyota" automobilį.

Vienintėlė sąskaita

Bendra sąskaita už lizingą ir draudimą.

Daugiau galimybių

Prie esamo lizingo galima pridėti papildomą įrangą, padangų keitimą, profilaktiką ir kitą numatytą priežiūrą.

3 lizingo paketai

Pasirinkite tą, kuris atitinka Jūsų norus ir galimybes.

 

  Mokesčiai už automobilį Garantijos pratęsimas visam lizingo laikotarpiui 24val. pagalba Europos Sąjungoje Nemokama priežiūra Nemokamas padangų keitimas Nemokamas padangų saugojimas
Standard
Comfort
Premium

Dėmesio: Informacijos apie "Toyota" lizingo pasiūlymus teiraukitės Toyota atstovybėje Sovli. Tai yra finansinė sutartis. Susipažinkite su lizingo sąlygomis arba konsultuokitės su specialistu. Finansines sutartis teikia AB "Nordea Finance Lithuania".

Kodėl klientai turėtų naudotis lizingo paslauga pirkdami automobilį?

Perkant naują automobilį yra dvi galimybės: naudoti santaupas arba finansuoti pirkimą naudojantis lizingo paslauga. Manau, kad nėra tikslinga investuoti didelį kiekį sutaupytų pinigų į naują automobilį, nes santaupos gali būti reikalingos gyvenime iškilus netikėtumams. Svarbu yra tai, kad lizingo palūkanos dabar labai žemos ir santaupas galima investuoti su daug didesnėmis palūkanomis nei „Toyota lizingo“.

„Toyota lizingui“ klientas moka įmoką, kuri yra 10-15 proc. automobilio kainos ir toliau sutartu periodu (3, 4 arba 5 metai) kasmėnesinę lizingo įmoką. Pavyzdžiui, įsigyjant naują „Toyota Auris Hybrid“, kurio kaina yra 22 500 EUR, klientas moka 15 proc. įmoką ir važinėja automobiliu penkerius metus, mokėdamas kiekvieną mėnesį 153 EUR (skaičiuojant, kad metinės palūkanos yra 2,4 proc. per metus + 3 mėnesių „Euribor“ ir likutinė vertė po penkerių metų 30 proc.).

Yra klientų, kuriems lizingas nepatinka. Pasibaigus lizingui klientas turi penkias galimybes:

1. pratęsti lizingą ir toliau mokėti įmokas pagal atnaujintą susitarimą;
2. mokėti įmokas tol, kol automobilio kaina bus visiškai padengta. Taip, pasibaigus lizingo periodui, klientas taps automobilio savininku – taip pat kaip ir imdamas būsto paskolą;
3. grąžinti automobilį pardavėjui ir pirkti naują automobilį. Jeigu jo kaina tokia pat kaip ir naujojo automobilio, mėnesinė įmoka nepakis. Tai reiškia, kad klientas gali keisti automobilį kas ketverius ar penkerius metus ir visuomet važinėti pačiais naujausiais modeliais;
4. jeigu jam to automobilio nebereikia, grąžinti jį pardavėjui be jokių papildomų išlaidų;
5. išpirkti automobilį sumokant jo likutinę vertę.

Grįžti į viršų