Toyota automobiliams keliami tik patys aukščiausi saugumo reikalavimai

atgal


 

Naujieji Toyota Auris ir RAV4 automobiliai pelnė penkias Euro NCAP žvaigždutes pagal naujus 2013 m. saugumo vertinimo standartus.

Toyota Auris – pirmasis automobilis C segmente, kurio saugumas 2013 m. įvertintas penkiomis žvaigždutėmis.

Toyota RAV4 – pirmasis SUV klasės automobilis, kurio saugumas 2013 m. įvertintas penkiomis žvaigždutėmis.

Atlikus saugumo bandymus pagal naują griežtesnę 2013 m. Euro NCAP vertinimo programą, naujiesiems Toyota Auris ir Toyota RAV4 modeliams skirtas maksimalus – penkių žvaigždučių įvertinimas. Šis pasiekimas byloja apie neblėstantį Toyota pasiryžimą kurti aukščiausius saugumo standartus atitinkančius naujus automobilius. 

Metų pradžioje pasirodęs naujasis Auris išlaikė aukštus Toyota aktyviosios bei pasyviosios saugos įrangos standartus ir tapo pirmuoju C klasės modeliu, pelniusiu penkių žvaigždučių įvertinimą pagal naują 2013 m. Euro NCAP saugumo vertinimo programą. Naujajame Auris komplektuojamos ne tik stabdžių antiblokavimo (ABS) ir elektroninė stabdymo jėgos paskirstymo (EBD), pagalbinė stabdymo (BA), stabilumo kontrolės (VSC) ir avarinio stabdymo signalizacijos sistemos, bet ir vairuotojo bei priekinio keleivio kelių, šoninės ir užuolaidinės SRS oro saugos pagalvės.

RAV4 pirmasis SUV klasės automobilis, kurio saugumas įvertintas penkiomis žvaigždutėmis pagal naujas 2013 m. Euro NCAP vertinimo taisykles. Ne veltui naujasis RAV4 sukurtas laikantis aukštų keleivių saugumo ir pėsčiųjų apsaugos standartų, kurie buvo ištobulinti per tris šio sėkmingo kompaktiško visureigio kartas.
Grįžti į viršų