"Toyota" klientų laikraštis. 2013 metų ruduo

atgal
 

 

Šiame 2013 metų rudens Toyota klientų laikraštyje apžvelgsime naujųjų modelių atsiradimą. Nesuklysime sakydami, kad tikriausiai daugiausiai ažiotažo sukėlė koncepcinis Toyota Yaris Hybrid R. Šis Toyota mažylis išties nepaprastas ir tai ne vien tik dėl hibridinio automobilio savybių, kurios jau tampa įprastu dalyku naujuose automobiliuose. Tai visai kas kita. Koncepcinis modelis turi išskirtinai sportinį dizainą bet ir unikalų hibridinį variklį, kuris turėtų išvystyti... net 420 AG! Tad greičio entuziastai turėtų suklusti - šiuo automobiliu bus galima važiuoti ne tik į darbą bet ir į Nemuno žiedą.  

Nepamiršime ir kitų atnaujintų modelių. Papasakosime nuo ko prasidėjo ir kokį ilgą kelią nuėjo Toyota Corolla, kad taptų būtent tokia kokia ji yra dabar - perkamiausiu automobiliu pasaulyje. Gamtos ir medžioklės mėgėjai neturėtų pamiršti apie atsinaujinusį bekėlės karalių Land Cruiser - daugiau pravažumo, daugiau komforto.

Toyota klientų laikraštis. 2013 metų vasara


Šiame 2013 metų vasaros Toyota leidinyje skaitykite naujienas iš automobilių parodos Ženevoje, išsamiai papasakosime apie dar galingesnį ir patogesnį Toyota Rav4, o taip pat apie Toyota Auris sėkmę saugiausių automobilių segmente. Didelį dėmesį skirsime naujųjų Toyota Auris Touring Sports bei Toyota Verso automobilių pristatymui, o įmonėms pristatysime naują Toyota modelį komercinių automobilių segmente - Toyota Proace.

Džiaugiamės, kad viena didžiausių kompanijų Lietuvoje TEO LT vairuotojai išbandys Toyota Auris Hybrid privalumus. Atsakysime į klausimą "Automobilio priežiūra įgaliotoje atstovybėje - brangi atsakomybė ar investicija į nerūpestingą ateitį?".

Grįžti į viršų