„Toyota“ jau trečius metus iš eilės pirmauja Vokietijos TÜV transporto priemonių kokybės ir patikimumo vertinimo ataskaitoje

atgal

Toyota yra sėkmingiausias prekės ženklas TÜV paskelbtoje 2013 m. ataskaitoje. 2012 m. gruodžio 7 d. Vokietijos techninės apžiūros agentūros (TÜV) išleistoje naujausioje ataskaitoje skelbiama, jog ne mažiau nei 29 Toyota modeliai pateko į patikimiausių transporto priemonių penkiasdešimtuką įvairiose amžiaus kategorijose, 20 Toyota modelių užėmė dešimt aukščiausių vietų, o Prius tapo nugalėtoju 4–5 metų amžiaus transporto priemonių kategorijoje.
 

Skaityti plačiau

„Toyota Yaris Hybrid“ išrinktas mažiausiai degalų suvartojančiu automobiliu Vokietijoje.

Vokietijos Auto Bild žurnalo atliktame transporto priemonių su standartiniais ir alternatyviais galios agregatais lyginamajame tyrime (2013 m., Nr. 13) didele persvara nugalėjo mažasis automobilis, kurio kaina prasideda nuo 16 950 eurų. „Už hibridą nėra nieko pigiau“ – toks buvo tyrimą atlikusios grupės verdiktas.

Žurnale pateikiama Vokietijoje atlikto tyrimo apžvalga. Toyota Yaris Hybrid įtikina savo mažiausiomis eksploatavimo išlaidomis. Pavyzdžiui, jei per metus šiuo automobiliu nuvažiuojama ne daugiau nei 7500 kilometrų, kilometro kaina tesudaro 0,62 euro. Artimiausio Toyota Yaris Hybrid konkurento kilometro kaina yra 0,11 euro didesnė.

Skaityti plačiau

Video: Naujasis Toyota Yaris įvertintas net 5 žvaigždutėmis pagal Euro NCap testus

Naujasis Toyota Yaris įvertintas net 5-mis žvaigždutėmis pagal naujausius Euro NCAP testus už saugą ir net 35 balais už suaugusiųjų apsaugą.

35 balai už suaugusiųjų apsaugą šiuo metu yra pats geriausias bet kada pasiektas Toyota rezultatas. Be to, naujieji Yaris automobiliai buvo apdovanoti 2 žvaigždutėmis už pėsčiųjų apsaugą ir 3 žvaigždutėmis už vaikų apsaugą.

Pasižymintis aukščiausio lygio sauga savo klasėje, kompaktinės klasės naujieji Toyota Yaris automobiliai - tikras automobilių inžinerijos pasiekimas turint omenyje šių automobilių kompaktiškus gabaritus ir labai trumpą priekinę dalį. 5-ių žvaigždučių rezultatas - aukščiausio Toyota atsidavimo siekiant savo klientų saugos rezultatas.

Skaityti plačiau

Grįžti į viršų