1 priežastis. Mums rūpi aplinka

atgal


 

Apskaičiuota, kad iki 2020 m. keliais važinės apie 1,5 mlrd.automobilių, t. y. beveik dukart daugiau nei dabar. Automobilių skaičius didės tiek Europoje, tiek kitose pasaulio šalyse – ypač besivystančiose rinkose. Augant automobilių skaičiui, milžiniškai didės ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekis. Apie vieną ketvirtadalį šiandien Europoje išskiriamo anglies dvideginio sudaro transporto sektorius, 50 proc. šio kiekio tenka automobiliams. Turint tai omenyje, automobilių pramonė atlieka pagrindinę funkciją mažinant anglies dvideginio ir kitų teršalų kiekį. Kyla praktiški klausimai – ką galima padaryti, kas prisiims atsakomybę ir kada bus imtasi veiksmų.
Kurti ir tobulinti hibridines sistemas yra Toyota šventa pareiga. Tai pagrindinė ekologiškų automobilių technologija, leidžianti suderinti skirtingus energijos šaltinius, kurie optimaliai papildo vienas kitą. Toyota vizija yra ambicinga. Dirbdami šia linkme, mes ir toliau rinkai siūlysime pažangius technologinius sprendimus, tiekdami tinkamus automobilius tinkamoje vietoje tinkamu laiku, idant pagerintume dabartinę transporto situaciją.

2 priežastis. Mes keliame sau aukščiausius standartus


 

Joks dalykas nėra toks geras, kad jo nebūtų įmanoma padaryti dar geresniu. Todėl mes nuolatos siekiame pagerinti tai, ką darome. Tai ne moto, ne misijos apibrėžimas, kurį išsikabiname ant sienos ir apie kurį vėliau užmirštame. Kokybė - tai tiesiog mūsų darbo principas.

Paklausite ką tai reiškia klientui? Tai reiškia visiško pasitikėjimo automobiliu pojūtį - nuo to momento, kada įlipama į automobilį ir kada užvedamas variklis. Tai pasitikėjimas, kuris siejamas su žinojimu, kad kliento vairuojamas automobilis sukurtas ir pagamintas pagal pačius aukščiausius kokybės ir patikimumo standartus, nes kokybė Toyota kompanijai nėra tik pažadas ar įsipareigojimas klientui - tai kompanijos gyvenimo būdas.

Toks mūsų pasišventimas kokybei duoda realių rezultatų - rezultatų, kurie pagerina gyvenimo kokybę. Mes tuo labai puikiai įsitikinome, nes mūsų klientai tai labai gerai įvertina balsuodami už Toyota nepriklausomose klientų pasitenkinimo apklausose . Mūsų pasišventimą kokybei taip pat įrodo tai, kad „Toyota“ pagal „Euro NCAP“ saugos testus pasiekė pačių geriausių įvertinimų. Be visų minėtų pasiekimų, mums svarbiausia yra tai, kad šiuos principus įdiegę į savo verslą mes savo klientams galime pasiūlyti pačių geriausiu su mūsų produkto nuosavybe susijusių dalykų - nuo pat to momento, kada įsigyjamas mūsų produktas iki to momento, kada jis parduodamas kam nors kitam.

3 priežastis. Norime, kad mūsų klientai pasitikėtų savo Toyota

Toyota bendrovė didžiausią prioritetą teikia klientui. Tikimės, jog mūsų klientai visuomet galės pasikliauti Toyota. Todėl mes siekiame sukurti tokius automobilius, kurie visuomet atitiktų pačius aukščiausius reikalavimus. Mūsų gaminiams suteikta garantija byloja apie jų nepriekaištingą kokybę.

Tiekdami patogius ir saugius Toyota automobilius, atitinkančius aukštus kokybės reikalavimus, mes rūpinamės savo klientų gerove. Todėl galime teigti, jog Toyota yra maksimaliai ergonomiški automobiliai. Esame tikri, jog mūsų klientai ilgus metus džiaugsis patogiais Toyota automobiliais ir mėgausis jų sklandžiu bei maloniu važiavimu.

4 priežastis. Mes žinome, jog jūsų automobilis yra geresnis už bet kurį kitą

Grįžti į viršų