"Toyota Optimal Drive®" technologija

atgal

Perkant automobilius su įprastais benzininiais ar dyzeliniais varikliais, daugiau nebereikia kvaršinti galvos, į ką labiau atsižvelgti – į aplinkosaugą ar važiavimo savybes. Iki 2009 metų pabaigos 80 proc. Toyota modelių įdiegta „Toyota Optimal Drive“ sistema.

Tai naujoviški aplinkosaugos sprendimai, užtikrinantys mažesnes kuro sąnaudas, nedidelį anglies dvideginio kiekį ir nepakartojamą vairavimo malonumą.

VVT-i, Dual VVT-i bei Valvematic benzininės technologijos privalumai

Naudojant mažiau kuro, galima sumažinti visos grandinės taršą ir sutaupyti pinigų. Varikliai su pažangia „Toyota“ kintamojo vožtuvų veikimo technologija („VVT-i“) suvartoja mažiau kuro nei kiti benzininiai varikliai ir išskiria mažiau anglies dioksido, azoto oksidų bei angliavandenilio.

„Dual VVT-i“ – dar tobulesnė šios technologijos versija, vienu metu reguliuojanti įsiurbimo ir išmetamųjų dujų vožtuvų veiklą.

2008 m. mes pristatėme „Valvematic“ technologiją, kuri komplektuojama kaip standartinė įranga su visiškai nauju benzininiu varikliu „Avensis“ modelyje.

Ši technologija ne tik iki 26 proc. sumažina išmetamo anglies dvideginio kiekį bet ir apie 20 proc. padidina variklio galią.

"Toyota Optimal Drive®". Tai jau tapo standartu mūsų automobiliuose

Grįžti į viršų