„Toyota Hotspot®“ bevielio interneto funkcija

atgal

Užmegzkite ryšį

Internetas patinka visiems ir šiais laikais dar svarbiau turėti patikimą ryšį, ypač kai esate kelyje. Naujasis „Toyota Hotspot“ (liet. interneto taškas) – idealus sprendimas tiek turintiems svarbių verslo reikalų, tiek palaikantiems artimus ryšius su draugais ir šeima arba tiesiog besilinksminantiems ir žaidžiantiems žaidimus internete.

Paverskite savo „Toyota“ „Wi-Fi“ interneto tašku ir tikrai pateksite ten, kur reikia.

Kas yra „Toyota Hotspot“?

„Toyota Hotspot“ yra „Wi-Fi“ kelvedis, įrengtas nematomoje jūsų automobilio daiktadėžės arba centrinės konsolės vietoje. Baigus jo pradinį nustatymą kelvedis įsijungia automatiškai, kai užvedate automobilį, juo prie interneto galima prijungti iki penkių įrenginių, kuriuose yra „Wi-Fi“ funkcija. Pramogos kelyje transliuokite muziką, atsisiųskite filmus, žaiskite internetinius žaidimus – „Toyota Hotspot“ atveria tiek daug galimybių, kad linksmybių netrūks ir ilgos kelionės metu, net jei užstrigsite neišvengiamame kamštyje!

„Toyota Hotspot“ leidžia palaikyti ryšį su verslo pasauliu, jei jums reikia pasitikrinti darbinį el. paštą arba atsisiųsti darbinius dokumentus esant kelyje. Praplėskite interneto galimybes. Tai tikras „Wi-Fi“ ryšys jūsų automobilyje – jis greitesnis ir patikimesnis nei standartinis jūsų mobiliojo telefono duomenų ryšys ir leidžia geriausiai išnaudoti tik Wi-Fi funkciją turinčius įrenginius, kuriuose nėra 3G ryšio. Dauguma įrenginių nėra skirti naudoti automobilio aplinkoje, tačiau „Toyota Hotspot“ optimizuotas kelionėms – net važiuojant didesniu greičiu.


„Toyota Hotspot®“ funkcijos

Paprasta naudoti

Prie interneto prisijungti naudojant „Toyota Hotspot“ lygiai taip pat paprasta kaip ir jungiantis prie „Wi-Fi“ bet kur kitur – tiesiog prijunkite savo įrenginį įprastiniu būdu.

Iki penkių įrenginių

Net kai automobilis pilnas keleivių, naudodami „Toyota Hotspot“ galės prisijungti visi, kadangi galima prijungti iki penkių įrenginių.

Patikimas ryšys

„Toyota Hotspot“ optimizuotas kelionės sąlygoms, kad gautumėte stipriausią ir patikimiausią interneto signalą, koks tik įmanomas automobilyje.

Paskirstoji SIM duomenų kortelė

Su „Toyota Hotspot“ galite naudoti bet kurią SIM duomenų kortelę – tai suteikia laisvę rinktis geriausiai jūsų poreikius atitinkantį duomenų perdavimo planą.

Maitinamas automobilio

„Toyota Hotspot“ neišsikraus kelionės vidury, kadangi jį maitina automobilio akumuliatorius.

 

Apsaugota ir saugu

„Toyota Hotspot“ įrengtas nematomoje vietoje ir yra „Toyota“ patvirtintas kaip netrikdantis kitų elektros sistemų darbo (nustatyta visapusiškų bandymų metu).

Ar mano automobilyje galima įrengti „Toyota Hotspot“?


„Toyota Hotspot“ pritaikytas visiems naujos kartos „Toyota“ automobiliams ir juose gali būti pasirenkamas įsigyjant naują automobilį arba įrengtas turimame naujos kartos modelyje. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie „Toyota Hotspot“, teiraukitės savo įgaliotoje atstovybėje.

Priminimas apie saugą


Vairuodami savo „Toyota“ visą savo dėmesį visada sutelkite į kelią. Automobiliui važiuojant įrenginius, kurie veikia su „Toyota Hotspot“, gali naudoti tik keleiviai. Skaitmeniniu įrenginiu pasinaudoti norintys vairuotojai iš pradžių turi saugiai pastatyti savo automobilį.
Grįžti į viršų